Přeskočit navigaci.

Bohoslužby zrušeny

13. 3. 2020

Římskokatolická farnost Jedovnice oznamuje, že se v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu až do odvolání ruší všechny, tedy nejen nedělní, bohoslužby, společné pobožnosti, duchovní obnovy, modlitební setkání a jiná shromáždění v kostelech, kaplích a jiných prostorách Římskokatolické církve. Kněží budou slavit mše svaté bez účasti lidu na úmysly, na které by byly slouženy veřejně.
Brněnský biskup v této souvislosti uděluje dispens od osobní účasti na nedělní bohoslužbě. V tomto případě je možné Ježíše Krista přijímat duchovně, tedy vyjádřením touhy po jeho přijetí a spojením se s ním v duchovní jednotě. Připomíná také možnost sledování přenosů bohoslužeb v médiích, například Radio Proglas a Televize Noe je vysílají každý den.
Biskup vybízí každý večer od 20:00 hod ke spojení se v modlitbě růžence, která bude nesena úmyslem za zastavení pandemie koronaviru a k ochraně všech našich rodin. V úterý 17. března také vybízí k vědomému a citelnému celodennímu půstu, případně k almužně na dobrý účel.


Obecné informace
Kalendář akcí
Změny na webu
2. 4.

Nová novinka Jak nakládat s odpadem v době koronavirové pandemie.

30. 3.

Nová novinka Nabídka zaměstnání.

30. 3.

Nová novinka Svoz komunálního odpadu.

25. 3.

Nová novinka Mimořádné opatření.

25. 3.

Nová novinka Doporučení Ministerstva zdravotnictví.

Dnes slaví

Dnes je: 04. 04. 2020
Dnes má svátek: Ivana
Zítra má svátek: Miroslava

Počasí radar