Přeskočit navigaci.

Novinky

Obec Senetářov a SDH Senetářov pořádají v sobotu 10. února 2018 masopustní průvod obcí. Sraz masek bude v 9.30 hod. před hasičskou zbrojnicí. V 10.00 hod. předání masopustního práva a poté průvod masek obcí se závěrečným ostatkovým posezení v sále kulturního domu v areálu průmyslové zóny. Srdečně zveme všechny spoluobčany jak do masopustního průvodu, tak i k následnému posezení.

Příloha: ostatky-plakat-9109272677.docx


Školní ples Základní školy a mateřské školy Podomí se koná v pátek 26. ledna 2018 od 20 hodin v budově školy. Hraje skupina Medium. Vstupné i s místenkou činí 150,- Kč, vstupenky lze zakoupit v ředitelně školy.  Ples zahájí předtančení žáků 8. a 9. třídy, bohatá tombola, občerstvení zajištěno. Zisk z plesu bude použit ve prospěch žáků. 

Příloha: ples_2018.pdf


Všichni, kteří jsou povinni podat daňové přiznání k dani z nemovitých věcí za rok 2018 nejpozději do 1. února letošního roku a rozhodnou se odevzdat daňové přiznání osobně na finančním úřadě či na některém z jeho územních pracovišť, mohou od 23. do 30. ledna využít rozšířené úřední hodiny všech územních pracovišť Finančního úřadu pro Jihomoravský kraj (dřívější finanční úřady) na území Jihomoravského kraje, nad rámec obvyklých úředních hodin v pondělí a ve středu.

Příloha: letak-rozsirene-uredni-hodiny-pro-podani-priznani-k-dani-z-nemovitych-veci.pdf


Spolek Muzeum Senetářov pro vás připravil na sobotu 20. ledna 2018 od 11.00 hodin vepřové hody. Připraveny jsou zabíjačkové produkty - polévka, vařené maso, jitrnice, prejt, bouřka, tlačenka, ovar, škvarky... Prodej produktů za prodejnou potravin u místní školky.

Příloha: zabijacka.pdf


Ve čtvrtek 8. února 2018 v době od 7.00 do 13.00 hod. bude v části naší obce přerušena dodávka elektrické energie. Vypnuta bude část obce ve směru od Kotvrdovic a ve směru od Lipovce po lokalitu Trávníky po č.p. 27; 102; 55 a 14, včetně všech komunikací, které ze silnic odbočují a dále bude vypnut areál zemědělského podniku.

Příloha: el-energie.pdf


Finanční správa ČR upozorňuje na možnost požádat místně příslušný finanční úřad o zasílání údajů pro placení daně z nemovitých věcí prostřednictvím e-mailu. Služba je určena pro poplatníky, kteří nemají zřízenu datovou schránku. Bližší informace, včetně formuláře jsou uvedeny v příloze.

Příloha: 2468714942.pdf


Z důvodu pokračující rekonstrukce silnice II/373 v Jedovnicích bude prodloužena uzavírka v úseku od čerpací stanice po kruhovou křižovatku,a to až do 31. května 2018.


Muzeum tradičního bydlení a perleťářství v Senetářově je od listopadu do dubna uzavřeno. Z důvodu zapůjčení exponátů na výstavu "Perleťářství a knoflíkářství, zaniklá řemesla" nejsou umožněny ani individuální prohlídky. Děkujeme za pochopení.


Obecné informace
Kalendář akcí
Změny na webu
16. 1.

Nová novinka Masopust 2018.

15. 1.

Nová novinka Školní ples v Podomí.

15. 1.

Nová novinka Rozšířené úřední hodiny pro podání přiznání k dani z nemovitých věcí.

13. 1.

Vložen nový dokument na Úřední desku: Výsledky voleb prezidenta České republiky.

13. 1.

Nová novinka Výsledky volby prezidenta republiky.

Dnes slaví

Dnes je: 19. 01. 2018
Dnes má svátek: Doubravka
Zítra má svátek: Ilona

Počasí radar