Přeskočit navigaci.

Výstavba kanalizace

Vážení spoluobčané,

výstavba kanalizace v naší obci začne v druhé polovině května. Práce budou pokračovat až do konce října letošního roku, prosíme Vás o toleranci, trpělivost a především ohleduplnost. Se stavební akcí budou spojena značná dopravní omezení a další komplikace, za které se všem předem omlouváme. Žádáme Vás o opatrnost v místech provádění prací a zvýšeného dozoru nad dětmi při projíždění stavební techniky. V naší obci budou výstavbu kanalizace provádět firmy IMOS Brno, a.s. a firma EUROVIA CS, a.s. Podrobné informace o průběhu stavby budou uveřejňovány aktuálně na webu obce Senetářov a v místním rozhlase.

Aktuální informace k výstavbě

Od 14. srpna 2017 probíhá výstavba kanalizace v dalších dvou úsecích, a to na stoce D3 na Trávníkách a na stoce D5–3 na Kopci za zahradami. V týdnu od 21. srpna 2017 bude výstavba pokračovat stokou D9 ve směru od zátočiny naproti pohostinství U Topolů, podél kostela směrem k Trávníkům.

Parkování automobilů

Od úterý 1. srpna 2017 pokračuje výstavba kanalizace ve směru od Trávníků Na Kopec. Žádáme občany dotčené výstavbou, aby neparkovali své automobily kolem silnice a včas si své automobily přeparkovali. Automobily je možné parkovat v lokalitě Trávníky, na točně Na Kopci a nebo v areálu průmyslové zóny. V průmyslové zóně je možnost pakování pouze v pracovních dnech, a to po domluvě na obecním úřadě Senetářov.

Úplná uzavírka Senetářova

Od pondělí 31. července až do 31. srpna 2017 bude uzavřen průjezd obcí Senetářov, a to od křižovatky „U Topolů“ ve směru na Podomí i ve směru na Lipovec. Zastávka pro autobusy linkové dopravy bude pouze u mateřské školy, ostatní zastávky jsou bez náhrady zrušeny. Linkové autobusy budou jezdit ve směru od Kotvrdovic, otočí se u zastávky MŠ a opět odjedou ve směru na Kotvrdovice.

Žádáme občany, aby neparkovali svá vozidla poblíž míst výkopových prací a také na obecních komunikacích, především v lokalitě Chaloupky, kde lze očekávat navýšení průjezdu automobilů. Děkujeme za pochopení.

Uzavření komunikace od autobusové zastávky u MŠ směrem na Lipovec

V pondělí 26. a v úterý 27. června bude z důvodu budování kanalizace zcela neprůjezdná komunikace od autobusové zastávky u MŠ směrem na Lipovec. Žádáme občany, aby si své automobily, v případě potřeby, zaparkovali na točně u kostela. Autobusy budou zastavovat na všech autobusových zastávkách bez omezení, jen příjezd do Senetářova bude ve směru od Kotvrdovic.

Informace k 12. červnu 2017

V pondělí 12. června bylo započato s frézováním povrchu silnic. V průběhu následujících dnů bude odfrézovaný asfalt odvezen a následně vzniklá rýha zhutněna tak, aby bylo možné komunikaci užívat v rámci výstavbou omezeného provozu. Samotná výstavba kanalizace bude pokračovat od středy 14. června ve směru od autobusové zastávky u mateřské školy na Lipovec a dále výstavba pokračuje na Trávníkách.

Stavební práce od 12. června 2017

Od pondělí 12. června 2017 bude výstavba kanalizace zahájena také na stoce D, a to od autobusové zastávky U MŠ směrem na Lipovec a také v hlavní silnici od „Pruťáku“ směrem k obecnímu úřadu.

Úplná uzavírka silnice II/379 a II/379 23 v Senetářově

Z důvodu výstavby kanalizace v naší obci dojde od 12. června 2017 k úplné uzavírce silnic II/379 a III/379 23 v celém úseku obce Senetářov. Objízdná trasa je vedena přes Krásensko a Podomí. Průjezd obcí Senetářov bude uzavřen pro veškerý silniční provoz, mimo veřejnou osobní linkovou dopravu, hasičská vozidla, vozidla rychlé lékařské pomoci a vozidla s povolením stavby.

Po dobu uzavírky bude vlastníkům nemovitostí umožněn přístup k jejich nemovitostem, v případě naléhavé potřeby (zdravotní situace, dovoz materiálu apod.) je třeba kontaktovat přímo stavební firmu. Stavbyvedoucí – ing. Gajdoš tel.č. 739 549 887.

Autobusová přeprava je v době uzavírky bez omezení, linky 167 a 231 budou projíždět stavbou a zastavovat na všech zastávkách dle jízdního řádu.

Vjezd je též povolen návštěvníkům muzea tradičního bydlení a perleťářství, návštěvníkům restaurace U Topolů a dopravní obslužnosti.

Úplná uzavírka je navržena do 30. října 2017.

 

Plánky

Dokumentace

Obecné informace
Kalendář akcí
Změny na webu
17. 8.

Vložen nový dokument na Úřední desku: Rozpočtové opatření č. 4/2017.

17. 8.

Vložen nový dokument na Úřední desku: Obecně závazná vyhláška.

16. 8.

Vložen nový dokument na Úřední desku: Oznámení - počet členů OVK.

16. 8.

Vložen nový dokument na Úřední desku: Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.

16. 8.

Nová novinka Obecní úřad Senetářov uzavřen.

Dnes slaví

Dnes je: 22. 08. 2017
Dnes má svátek: Bohuslav
Zítra má svátek: Sandra

Počasí radar